Niszczenie Nośników

Bezpieczne niszczenie nośników danych

Oferujemy Państwu profesjonalne zniszczenie nośników danych w postaci dysków CD, DVD, kaset VHS, Beta, taśm LTO, streamerów i innych.

Niszczenie odbywa się w zabezpieczonej hali, wyposażonej w system monitoringu.

Nośniki są niszczone za pomocą młyna szybkoobrotowego - który przy pomocy tzw. bijaków rozbija płyty CD na drobne kawałeczki, a wszelkiego rodzaju taśmy zamienia w drobną ścinkę.

Po zniszczeniu pozostają pocięte na drobne strzępy kawałeczki taśmy lub tworzywa, co powoduje, że wszelkie dane jakie były zapisane na nośnikach są niemożliwe do odczytania.

Po odbiorze nośników wystawiany jest Protokół Przyjęcia do Zniszczenia, a po zniszczeniu przysyłamy Państwu Protokół potwierdzający zniszczenie.

Niszczymy wszelkie nośniki danych, płyty CD, DVD, telefony komórkowe, kasety VHS, taśmy LTO, taśmy ze streamerów i inne.

Nagrywanie procesu zniszczenia

Na życzenie możemy nagrać cały proces niszczenia nośników danych.

Film obejmował będzie cały proces zniszczenia począwszy od: rozplombowania pojemników lub worków z nośnikami przeznaczonymi do zniszczenia, następnie moment przygotowania do zniszczenia - zbliżenie na wszystkie nośniki danych, rozdzielczość filmu będzie pozwalała na ocenę ilości przeznaczonej do zniszczenia. Kolejnym krokiem będzie nagranie procesu zniszczenia oraz tego co pozostało po zniszczeniu. Na koniec montowany jest film z całego zdarzenia i przesyłany kurierem do zlecającego zniszczenie jak załącznik do potwierdzenia zniszczenia dokumentów.

Usługa nagrania filmu jest dodatkowo płatną usługą.

Istnieje możliwość osobistego nadzoru nad niszczeniem dysków twardych w naszym zakładzie.

Bezpieczny transport do zakładu niszczenia

Nasza flota samochodów, wyposażona jest w nadajniki GPS, które w każdej chwili pozwalają na zlokalizowanie naszego auta w dowolnym miejscu na świecie.

Informacje te są zapisywane i przechowywane przez 1 miesiąc, stąd zawsze można sprawdzić co działo się z naszym autem, nawet po upływie czasu.

Bezpieczeństwo niszczenia

Cały proces zniszczenia nośników odbywa się w naszym zakładzie, wyposażonym w monitoring całodobowy. Podczas niszczenia nośników danych, przebywają tylko upoważnione osoby, które bezpośrednio obsługują maszyny.

Działamy według ściśle określonych w naszej firmie zasad i norm co zapewnia stały nadzór naszych pracowników nad powierzonym nam do zniszczenia towarem.

Na każdy przyjęty towar możemy wystawić Kartę Przekazania Odpadu potwierdzającą ekologiczne postępowanie z niszczonym towarem.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Proponowana data odbioru

  Treść wiadomości, podaj możliwie jak najwięcej danych

  Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratora danych - Ekotechnika Łukasz Biliński, ul. Staniewicka 10, 03-310 Warszawa. Zgodę udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie i wykonanie usługi, a także sprawdzenie jakości jej wykonania. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę kontaktując się pod mailem bok@niszczeniedokumentow.pl

  Komentowanie jest wyłączone.