Niszczenie Dokumentów

Bezpieczne niszczenie dokumentów

Oferujemy Państwu profesjonalne niszczenie dokumentów, bezpiecznie i profesjonalnie przy użyciu przemysłowych maszyn niszczących papier.

Niszczenie dokumentów odbywa się w zabezpieczonej hali, wyposażonej w system monitoringu.

Dokumentacja niszczona jest specjalistyczną maszyną spełniającą normę DIN 66399 zgodnie z klasą P3-P4 - wielkość naszej ścinki to około 120 mm2 co pozwala na niszczenie nośników szczególnie chronionych lub poufnych.

Po odbiorze dokumentów wystawiany jest Protokół Przyjęcia Dokumentów do Zniszczenia, a po zniszczeniu przysyłamy Państwu Protokół potwierdzający zniszczenie dokumentów w naszym zakładzie.

Plombowanie dokumentów

Dokumenty, które odbieramy do zniszczenia pakujemy w specjalne worki lub pojemniki do przewożenia dokumentacji poufnej.

Używamy jednorazowych plomb, oznaczonych kolejnymi numerami, stąd niemożliwe jest podrobienie takiej plomby.

Plomby przy rozpakowaniu są niszczone i nie można ich ponownie użyć, co zapewnia o bezpiecznym transporcie do zakładu niszczącego dokumenty.

Istnieje również możliwość podstawienia pojemników na dokumenty. Pojemniki te są również zaplombowane i posiadają otwór wrzutowy na dokumenty.

Bezpieczny transport do zakładu niszczenia

Nasza flota samochodów, wyposażona jest w nadajniki GPS, które w każdej chwili pozwalają na zlokalizowanie naszego auta w dowolnym miejscu na świecie.

Informacje te są zapisywane i przechowywane przez 1 miesiąc, stąd zawsze można sprawdzić co działo się z naszym autem, nawet po upływie czasu.

Ekologiczne dokumenty

Zniszczone dokumenty przekazywane są do papierni, a następnie przetwarzane na ręczniki papierowe oraz inne produkty powstające z makulatury.

Teczki i kartony, w których również odbieramy akta, dokumenty oraz poufne dane, są przekazywane do producentów opakowań, gdzie zostaną wykorzystane przy produkcji kolejnych opakowań.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Proponowana data odbioru

  Treść wiadomości, podaj możliwie jak najwięcej danych

  Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratora danych - Ekotechnika Łukasz Biliński, ul. Staniewicka 10, 03-310 Warszawa. Zgodę udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie i wykonanie usługi, a także sprawdzenie jakości jej wykonania. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę kontaktując się pod mailem bok@niszczeniedokumentow.pl

  Komentowanie jest wyłączone.