Niszczenie Dysków HDD

Bezpieczne niszczenie dysków twardych HDD

Oferujemy Państwu profesjonalne zniszczenie nośników danych takich jak dyski twarde - HDD.

Niszczenie dokumentów odbywa się w zabezpieczonej hali, wyposażonej w system monitoringu.

Dyski są niszczone za pomocą plazmy - talerze na, których zapisana jest informacja są wypalane za pomocą bardzo wysokiej temperatury.

Po zniszczeniu pozostają same obudowy dysków, a talerze na których zapisywane są dane ulegają zniszczeniu.

Po odbiorze nośników wystawiany jest Protokół Przyjęcia Dysków do Zniszczenia, a po zniszczeniu przysyłamy Państwu Protokół potwierdzający zniszczenie dysków twardych.

Nie daj się oszukać innym - uderzenie młotkiem lub wywiercenie dziury w dysku twardym, nie uchroni Cię przed odczytaniem informacji przez niepożądaną osobę, to tylko kwestia zaangażowania.

Nagrywanie procesu zniszczenia

Na życzenie możemy nagrać cały proces niszczenia dysków twardych.

Film obejmował będzie cały proces zniszczenia począwszy od: rozplombowania pojemników lub worków z dyskami przeznaczonymi do zniszczenia, następnie moment przygotowania do zniszczenia - zbliżenie na wszystkie nośniki danych, rozdzielczość filmu będzie pozwalała na sprawdzenie numerów seryjnych poszczególnych dysków. Kolejnym krokiem będzie nagranie procesu zniszczenia oraz tego co pozostało po zniszczeniu. Na koniec montowany jest film z całego zdarzenia i przesyłany kurierem do zlecającego zniszczenie jak załącznik do potwierdzenia zniszczenia dokumentów.

Usługa nagrania filmu jest dodatkowo płatną usługą.

Istnieje możliwość osobistego nadzoru nad niszczeniem dysków twardych w naszym zakładzie.

Bezpieczny transport do zakładu niszczenia

Nasza flota samochodów, wyposażona jest w nadajniki GPS, które w każdej chwili pozwalają na zlokalizowanie naszego auta w dowolnym miejscu na świecie.

Informacje te są zapisywane i przechowywane przez 1 miesiąc, stąd zawsze można sprawdzić co działo się z naszym autem, nawet po upływie czasu.

Ekologiczne resztki

Pozostałości dysków twardych są przekazywane do utylizacji, gdzie po oddzieleniu trafiają do odpowiednich jednostek przetapiających je na surowiec wtórny, który posłuży jako materiał na kolejne wyroby.

Na każdy przyjęty towar możemy wystawić Kartę Przekazania Odpadu potwierdzającą ekologiczne postępowanie z niszczonym towarem.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Proponowana data odbioru

  Treść wiadomości, podaj możliwie jak najwięcej danych

  Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratora danych - Ekotechnika Łukasz Biliński, ul. Staniewicka 10, 03-310 Warszawa. Zgodę udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie i wykonanie usługi, a także sprawdzenie jakości jej wykonania. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę kontaktując się pod mailem bok@niszczeniedokumentow.pl

  Komentowanie jest wyłączone.